Turnaj v softbalu

V pondělí 27. 4. 2015 se žáci osmých a devátých tříd zúčastnili softbalového turnaje pro Prahu 5.  V turnaji jsme odehráli dva zápasy. První zápas jsme hráli proti Gymnáziu nad Kavalírkou. Zápas skončil po první výměně nerozhodně (6:6) a po druhé výměně jsme bohužel prohráli 12:9.

Díky „dobrému losu“ jsme hráli ještě jeden zápas a to proti ZŠ Weberova. Do zápasu jsme nastoupili s nevelkými ambicemi, ale naštěstí ne vše se vyvíjelo, jak jsme předpokládali. Po první výměně jsme prohrávali 6:3, ale další výměna byla neuvěřitelná. Žáci se vyhecovali a viděli, že se proti ZŠ Weberova dá hrát. Zápas byl velice napínavý a nakonec jsme ho vyhráli. Díky této výhře jsme na turnaji skončili na krásném 5. místě.

Soupiska: Adam Gürtler, Jiří Janouš, Adam Havlíček, Tadeáš Páv, Martin Hauzer, Martin Kulhánek, Lukáš Košumberský, Adam Kubizňák, Veronika Košumberská, Anna Havlíčková, Nela Lichtenbergová, Nikola Nedvědová.

Klára Kadlecová