Vybíráte ideální cestovní kancelář pro dovolenou v Řecku? Tady jsou – je jich šest.

Milí čtenáři našeho školního webu, jsme rádi, že jste nám po celou dobu distanční výuky zachovávali svou přízeň a stále nás poctivě čtete.  Rádi bychom vás odměnili, a proto vás jako první informujeme o exkluzivní nabídce cestovních kanceláří po starověkém Řecku, které se jako houby po dešti vyrojily v 6. B. Je jich 6, jak jinak v 6. třídě, a je to jako na zavolanou, protože se začínají rozšiřovat možnosti cestování – i po Řecku.

Nabídky našich cestovek jsou velmi lákavé cenově i svou atraktivitou. Přesvědčte se sami.

CK Papa tour – video: https://www.youtube.com/watch?v=yiO-xnr8u4I

CK_Papa tour_brožura

CK Dolphinria_vsedni zivot

CK Olympionics airlines

CK Řeckoperská

&messageId=1621191699754">CK Lenolama

CK LENOLAMA2_o divadle

Některé naše cestovky lákají klienty na delikátní lahůdky (CK Athenlot) a exkluzivní ubytování (Lenolama). Jiné cestovní kanceláře sází na speciální možnosti dopravy, v jejich nabídce najdete i přepravu raketoplánem (Řecko-perská CK). Ale dozajista nejlákavější je setkání s historií starověkého Řecka – ožívá před námi starořecké divadlo, (nejen) athénské pamětihodnosti a architektura, ale i všední život (Dolphinria) včetně řeckých olympijských sportů (Olympionic airlines). Na své si přijdou i milovníci gastronomie.

Rodinná cestovní kancelář Papatour zahájila svou kampaň vhazováním brožurky do dopisních schránek Na Hvězdárně – mrkněte se, jestli tam na vás jejich nabídka nečeká.

Ivana Motýlová a 6. B

 

Pozn. Přehled cestovních kanceláří, které se zúčastnily 21. – 26. 4. 2021 Nesoutěžní přehlídky cestovních kanceláří po starověkém Řecku v rámci dotačního vládního programu ANTIVIRUS PROTURISMUS a v rámci projektové výuky v době distančního vzdělávání.

1. OLYMPIONIC (Olympijské hry)
2. LENOLAMA (Řecké divadlo)
3. PAPATOUR (Pamětihodnosti Athén)
4. ŘECKO-PERSKÁ CK (Řecká architektura)
5. DOLPHINRIA (Všední život)
6. ATHENLOT (Gastronomie)