Adapťák VI. A

Na začátku září jsme vyjeli na prodloužený víkend na adaptační kurz. Ubytovali jsme se v penzionu Trnávka, ve kterém naše třída už párkrát byla. Tentokrát ale v trochu jiném složení a s novou paní učitelkou a paní asistentkou.

 

Počasí nám vyšlo úplně luxusní, sluníčko svítilo celé dny a bouřka i déšť přišly až v noci, takže to naše aktivity nijak nenarušilo. O program se postarali dva skvělí lektoři Kristýnka a Denis. Měli pro nás připravené skvělé hry, aktivity, úkoly apod. Většinu z toho jsme díky počasí zvládli ve velkém venkovním areálu, kde jsme se pohybovali v podstatě sami a mohli si ho tak užít bez omezení.

Naučili jsme se spoustu nových zábavných her, dozvěděli se něco nového o sobě, poznali se navzájem i z jiné stránky než ve škole. Domů jsme se vraceli jako prima partička.

Třída VI. A