Březen – měsíc knihy a fotografií

Každý březen je věnován knihám. Náš březen byl věnován jejich fotografiím. Holky a kluci z naší školy se zapojili do soutěže o nejhezčí fotografii své oblíbené knihy – ovšem tak, aby použité rekvizity dokreslovaly její název či příběh. Odborná porota pak vybrala z každé třídy tu nejpovedenější fotku, porotci měli opravdu těžkou práci. Titulní fotografie je knížka Kopči Lošťáka z VIII. A, ostatní vítězné snímky si můžete prohlédnout v galerii. Všichni vítězové získávají jako odměnu poukázku na knížku dle vlastního výběru v hodnotě 400 korun. Všem účastníkům soutěže moc děkujeme!

Ocenění autoři fotografií: 5. A Anička Chromečková, 6. A Sofinka Prýcová, 6. B Agi Kněžínková, 7. A Filip Odcházel, 7. B Amélka Vlková a Matěj Zima, 8. A Kopča Lošťák, 8. B Adélka Šťastná, 9. A Filip Obadal a 9. B Eve Fialová.