Březen, za kamna vlezem a budeme si číst

Březen je tradičně vnímán jako měsíc knihy. I v naší školní knihovně je to znát. Charlotta objednala (na vaše přání) spoustu nových knížek, které na vás čekají na stolečku. Ale nejprve je třeba vrátit ty, které už jste přečetli – potřebujeme je označit, aby se vám lépe ukládaly i hledaly. Lidé čtěte…, ať si březen užijeme. Za Charlottinu čítárnu IM