V horkém křesle pan Horký, vedoucí školní jídelny

Dne 26. 2. se 3. vyučovací hodinu setkali členové žákovského parlamentu s panem Horkým (šéfem školní jídelny). Parlamenťáci se pana Horkého zeptali na plno dotazů, třeba jak se sestavuje jídelníček nebo jestli mají paní kuchařky nějaké povinné oblečení. Na všechny tyto otázky parlamenťákům odpověděl. Za celý parlament panu Horkému děkujeme, že si na nás udělal čas. Michal Mašek, novinář ŽP

Zápis rozhovoru s p. Horkým najdete zde: Rozhovor s p. Horkým, vedoucím ŠJ