Čtvrťáci na lyžáku – 2. den

Dnes jsme se probouzeli do zvuků písně „Dobré ráno všem, co taky vstali před chvílí ……. dobré ráno všem lidem ….“. Děti vstávaly s úsměvem na tváři. V 7 hodin jsme si dali snídani a v 8 hodin už jsme stáli všichni na kopci, kde nás vítal lehce namrzlý manšestr a modré nebe. Dopoledne jsme strávili rozděleni do skupin a všichni krásně zvládli jízdu na sedačkové lanovce. K obědu borůvkové knedlíky a po nich odpočinek na pokojích. Odpoledne už většina z nás dala sbohem jízdě v pluhu a z kopce se nám nechtělo. S posledním vlekem jsme dojeli k chatě. Odpolední svačina a hurá na kopec s kluzáky …… až do západu slunce. Báječná večeře, drobný nákup (patrně došly sladkosti z domova :D), psaní deníků a stolní hry.

Jo a už se těšíme na zítra, protože………  „Paní učitelky, nás to lyžování hrozně baví!!!!!“

Tak ahoj zítra.