Čtvrťáci na lyžáku – 3. den

„Všechno je tu boží, všechno jde ti líp, když jsi týmový hráč ……“

Dnes opět manšestrové ráno, modrá obloha a slunce celý den. Týmy se přesouvaly mezi jednotlivými sjezdovkami podle momentální kvality sněhu a nálady jezdců :D. Pilovali jsme své lyžařské styly a zase jsme se o něco zlepšili. Po odpolední lyžovačce jsme se rozdělili na 3 skupiny. Jedna se šla podívat na Ještěd (necelé 3 km od naší chaty), jedna šla bobovat na kopec a jedna rozjela stolní hry ve velkém stylu.

Jídlo dnes zase báječné (k obědu vepřo, knedlo, zelo a k večeři rizoto). Večer za námi přijdou lidé z horské služby a popovídají nám o své práci.

Problém možná nastane v pátek. Některé děti se dnes nechaly slyšet, že tu chtějí zůstat a že rodiče mají přijet sem za nimi. O této situaci vás budeme průběžně informovat 😀 😀 😀

Tak zase zítra.