Důležité sdělení pro všechny stravované

Od školního roku 2018/2019 nepojme kapacitně Školní jídelna Radotín všechny naše žáky, v Radotíně se budou stravovat pouze žáci 1. stupně a všichni dospělí. Žákům, kteří budou od 3. září na 2. stupni, budou přihlášky zrušeny. Pro žáky 1. stupně se nic nemění. Všem strávníkům budou v průběhu července vráceny přeplatky.

Pro žáky 2. stupně bude dováženo jídlo ze Základní školy Barrandov – Chaplinovo nám.

Naše školní výdejna je z hlediska prostorových i personálních možností schopna vydat 3 různá jídla, proto bude z Barrandova dovážen pouze 1 druh.  Žáci 2. stupně si nebudou moci vybírat ze dvou jídel a bude jim automaticky přiřazena 1. volba.

Pro nás je organizačně nejnáročnější, že musíme vést evidenci žáků stravovaných na Barrandově sami. Čekáme na uzavření smlouvy se Základní školou Barrandov – Chaplinovo nám., poté připravíme pokyny k přihlašování a placení obědů (cena oběda pro 2. st. – 29,- Kč). Děkujeme za pochopení celé situace a sledujte prosím naše webové stránky, abyste si mohli podle svého zájmu včas obědy přihlásit.

Mgr. Eliška Jančíková

ředitelka školy