Mikuláš ve škole!

Mikulas_4_12_2015001Dnes navštívil naši školu Mikuláš se svou družinou čertů, andělů a pomocníků. Děti z prvního stupně se s nimi setkaly ve školní jídelně, starší děti pak Mikuláš navštívil přímo ve třídách. Čerti v mnoha (zvláště mladších) třídách budili respekt, prvňáčci raději šli se svými patrony. Čerti nejen strašili a zanechávali uhelné stopy na tvářích, ale někteří i sbírali podpisy na smlouvu s ďáblem. Byli i tací, kteří skončili v čertově pytli, ale naštěstí se všichni vykoupili. V Mikulášově družině ale nebyla nouze ani o hodné a krásné anděly, kteří děti uklidnili. Všechny třídy si pro Mikuláše připravily písničky, a tak si zasloužily balíček s dobrotami a andělé všechny štědře obdarovali. Fotky z povedeného dopoledne si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Díky deváté třídě za přípravu, nasazení a krásný zážitek!

Mgr. Dana Martin

Fotogalerii najdete v příloze článku.