Nábor nových tanečních talentů do taneční skupiny Out of Bounds

Svěřte vaše dítě do péče profesionálů, kteří se pravidelně umisťují na předních příčkách prestižních tanečních soutěží a působí na tanečním poli již více než 10 let.

Taneční skupina Out of Bounds se zaměřuje na street dancové taneční styly a působí v Praze již více než 10 let. Její hlavní zázemí je v Holešovicích, kde působí soutěžní složka dospělých tanečníků, ale již druhým rokem působí také na ZŠ Charlotty Masarykové ve Velké Chuchli. Out of Bounds má také své soutěžní taneční složky pro děti a juniory, kteří trénují na Praze 4. Taneční složka ve Velké Chuchli se skládá ze začátečníků, kteří mohou do soutěžních složek postoupit, nebo si chodí prostě jen zatančit, vše záleží jen na vás.

Rádi bychom taneční složku začátečníků posílili o nové taneční talenty a proto jsme se rozhodli ve spolupráci se základní školou uspořádat nábor nových talentů. Nábor bude probíhat v době školního vyučování. V případě, že vaše dítě projeví talent a zájem o tanec dostanete vy jako jeho rodiče informaci o prvním tréninku probíhajícím ve Velké Chuchli, který bude zároveň jako zkušební, popř. se můžete dostavit na zápis, který probíhá 16. 9. v Dance Center v Holešovicích.

Jak na zápise v Holešovicích, tak na tréninku ve Velké Chuchli budete vy jako rodiče vítáni a rádi vám poskytneme bližší informace o taneční skupině a plánech se skupinou ve Velké Chuchli.

Rodiče s chutí tančit jsou taktéž vítáni v taneční složce rodičů, která trénuje každou středu od 18.30 hodin v ZŠ Rakovského.

Pojďte společně s námi ukázat dětem, že pohyb je radost a pohyb tancem dvojnásobná.

Více o skupině a registrační formulář na kurzy najdete na www.outofbounds.cz.