Naši absolventi 2023

9. A: Aron Tobiáš, Dudka Jan, Formanová Barbora, Hájek Samuel, Horáček Jindřich, Jarmoschko Diana, Jinochová Johana, Kepka Štěpán, Klimentová Kim, Korecký David, Lošťáková Anna, Machoň Adriana, Marynčáková Sylvie, Muškaterov Edward, Neumann Filipe, Niekrasova Hanna, Odcházel Filip, Opatrný Tomáš, Pátková Amálie, Sobotka Jan, Šoltys Petr, Vegricht Matouš. Třídní učitelka: Ing. Dominika Ondrášková

 

9. B: Abt Jan, Bureš Hynek, Doležalová Jana, Hašler Oliver, Konovshyi Pavel, Král Oliver, Kratochvíl Vít, Kratochvílová Sára, Křivský Vojtěch, Kulhánek Matěj, Kvasničková Karolína, Leinweber Matouš, Pyskun Artem, Riedlbauchová Eliška, Slavíková Eva, Smola Daniel, Stoulilová Klára, Stuck Melanie Ria, Stuck Sophie Renée, Šefrnová Viktorie, Vlková Amélie, Vojta Tom, Zima Matěj, Zubr Jan. Třídní učitelka Mgr. Dana Martin