Poetické setkání 2018

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se konalo v pořadí již šestnácté Poetické setkání, školní kolo celopražské přehlídky dětské recitace.

V porotě tento rok zasedla ředitelka školy paní Eliška Jančíková, pan starosta Stanislav Fresl a jako vážený host přijala naše pozvání paní Michaela Kuklová.

Porota vybrala z každé ze čtyř kategorií dva recitátory, kteří postoupili do obvodního kola.

Z I. kategorie to byla Sofie Prýcová a Eliška Behenská, z II. kategorie Magdalena Nedomová a Apolena Grešová, ze III. kategorie Agáta Bayerová a Judita Barešová a ze IV. kategorie Veronika Kočendová a  Ester Rosenfeld.

Porota dále ocenila Pavla Hůlku, Amélii Vala, Anežku Veselou, Elišku Jandečkovou, Annu Lošťákovou, Elišku Královou, Valentinu Cemper, Anežku Havlinovou, Mikuláše Páva, Dana Demeše, Terezu Soukupovou a Annu Kuzníkovou.

O mimosoutěžní vystoupení se postaraly 1. třídy pod vedením p. učitelky Vlasákové a p. učitelky Bálkové. Kulturní intermezzo poskytl Ukulele Band s písní Let it be v podání našich deváťáků pod vedením p. učitelky Martin.

Moderátorky Anna Fléglová a Veronika Kočendová nás celým odpolednem provedly s noblesou a  vtipem.

Všem oceněným blahopřejeme a postupujícím držíme palce do dalšího kola, které se koná ve dnech 12. a 13. března v DDM Prahy 5.