Předškoláci ve škole

Stejně jako každý rok zavítali do naší přírodovědné učebny předškoláci z mateřské školy. Společně s deváťáky si vyzkoušeli různé pokusy, například výrobu sopky z octa a sody, sestavování elektrických obvodů nebo rozklad barev z fixů pomocí chromatografie. Dětem se pokusy líbily a my se těšíme na další setkání.

Za přírodovědný tým Klára Kadlecová a Vojtěch Kočí