6. B na Homolce

Ve čtvrtek 21. května jsme se vydali na naši známou Homolku, kam chodíme už 5. rokem vždy na podzim a na jaře, protože se o ni staráme. Nejdřív jsme dole pod Homolkou pracovali – shrabávali drevěné štepky a nosili  je na hromadu, aby je bylo možné odvézt. Pak jsme si dali moc dobrou svačinku, které paní učitelka říká sedlácká (chleba, máslo, sýr, tvaroh, pažitka, sůl a med),  odpočinuli si…

… zahráli si hru s tenisovými míčky a pak šli dál přímo k Homolce a vytrhávali i s kořínky len rakouský, který má sice moc krásné modré kvítky, ale škodí ostatním květinám, protože je nenechá vyrůst. Bylo krásné počasí a bylo to super.  Ve fotogalerii najdete důkazy. Sofie Kozáková, 6. B