Sedmáci spali ve škole

Noc z 25. na 26. září strávili žáci 7. ročníku ve škole. My ze VII. B jsme spaní ve škole pojali odpočinkově a adaptačně.

Ještě v podvečer jsme podnikli dobrodružnou cestu do lomu v Chuchelském háji, kde jsme si při krásném podzimním západu Slunce kdesi za Homolkou zahráli několik her, na ohni opekli buřty a nad žhavými uhlíky spřádali plány do budoucna. Za svitu hvězd jsme se potom vrátili do školy, kde po filmové komedii a prvním nácviku možného tanečního čísla na školní akademii (ano, akademie už bude za 9 měsíců!) zalehli do spacáků.

Říká se, že ranní ptáče, dál do skáče, a tak po sedmé hodině jsme už seděli ve školní kuchyňce a užívali si báječný perník, který upekla Evelína. Dopolední program byl rozdělen na dva bloky. V prvním jsme navštívili Muzeum hl. m. Prahy, kde jsme si zopakovali své znalosti z období pravěku.

V druhé části dopoledne jsme se v rámci dlouhodobého třídního projektu „Můj domov“ přepravili tramvají do Modřan a odtud přívozem přes Vltavu do Lahoviček, kde bydlí Renda s Bárou. Bára nás Lahovičkami provedla až na úžasné dětské hřiště, kde jsme si užili do sytosti kolotoč, houpačky a trampolínu.

Zaznamenal Mgr. Tomáš Hromádka