Úspěch žáků VIII. B v soutěži Za tajemstvím Pražského hradu

V pátek 8. června se žáci VIII. B Eva Bartošová, Anička Štiková, Eliška Štiková a Martin Císařovský společně účastnili městského kola soutěže Za tajemstvím Pražského hradu, které se konalo v Jízdárně Pražského hradu. Zdárně prošli nástrahami školního kola (kterého se účastnili žáci VI. A, VI. B a VIII. B) – řada otázek byla poměrně těžkých a účastníky nutila hledat v encyklopediích nebo navštívit přímo areál Pražského hradu a v celopražské konkurenci zodpověděli správně všechny odpovědi. Obdrželi diplomy, věcné ceny a současně měli možnost si prohlédnout mimořádnou výstavu Labyrintem českých zemí. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Tomáš Hromádka

P.S. Příští rok se soutěže naše škola opět účastní, šanci uspět budou mít opět všichni žáci druhého stupně.