Škola v přírodě se 6. B

Dolní Rejdice jsou jako Robinsonův ostrov uprostřed lesů a luk na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Kluci a děvčata ze 6. B si zkusili jaké to je, když nablízku není žádný dopravní prostředek, který by jim usnadnil pohyb z místa na místo.

Začali jsme krajem putovat pěšky a z Dolních Rejdic jsou snad všechny cesty do kopce.  Kdo by neznal Járu Cimrmana. Je hodně míst v kraji, kde na něj lidé vzpomínají. Dokonce otevřeli v Příchovicích Muzeum Járy Cimrmana. Šesťáky by asi zaujaly méně zaprášené postavy a extrémnější aktivity. Co se dalo dělat, když jsme byli na ostrově.

6. B je prima partička. I bez připojení k internetu přežije.  Hráli s nadšením fotbal, stolní tenis. Naskákali do tůňky napájené horským potokem. Brrrr, ještě teď z nich mám husí kůži.

Marcela Zavřelová, třídní učitelka